Nowy serwis szkoleniowo – doradczy

Serwis www.lenax.pl przygotowaliśmy na potrzeby Centrum Szkoleniowo-Doradczego „Lenax”, które oferuje szkolenia i doradztwo z zakresu bhp, kadr, płac i ZUS. Podstawowym celem serwisu było jak najbardziej intuicyjne i przejrzyste przedstawienie firmy oraz szerokiej oferty szkoleniowej i doradczej.

Stronę utrzymano w firmowych barwach i skupiono się na łatwej nawigacji. Pełni funkcję informacyjną, dlatego użyteczne rozmieszczenie treści stanowiło największe wyzwanie. Na stronie głównej wyodrębniono najważniejsze wiadomości dla odbiorców oraz informacje wyróżniające firmę, jak certyfikaty i opinie. Pozostałe informacje rozmieszono w intuicyjnym menu, które pozwala na swobodne poruszanie się po serwisie. Dla wygody użytkowników serwis wyposażony został w wyszukiwarkę, która ułatwi selekcję wybranych szkoleń. Ciekawą funkcjonalnością dostępną na stronie jest również opcja e-learningu – platformy realizującej wirtualne szkolenie przez 24h na dobę. Dzięki temu użytkownicy mogą skorzystać z kursu w dowolnym miejscu i czasie.

W ramach współpracy firma przygotowaliśmy także panel administracyjny CMS, który umożliwia proste zarządzanie rozbudowanymi treściami na stronie.