CzasAtrakcji.pl – nowa wyszukiwarka atrakcji turystycznych

Zakończyliśmy budowę nowego serwisu www.CzasAtrakcji.pl. To nowatorski projekt, który zawiera kompleksową ofertę atrakcji turystycznych i rozrywkowych w całej Polsce.

Klient powierzył nam wykonanie projektu graficznego oraz wdrożenie serwisu. Naszym głównym celem był prosty system nawigacji umożliwiający w szybki sposób wyszukanie atrakcji. Zaprojektowaliśmy przejrzystą architekturę informacji. Wszystkie atrakcje zostały przydzielone do odpowiednich kategorii, co ułatwia orientację w serwisie. Na stronie głównej umieściliśmy najważniejsze z punktu widzenia użytkownika informacje, aby umożliwić bieżący dostęp do aktualnych wydarzeń i akcji promocyjnych.

Stronę wyposażyliśmy w wyszukiwarkę, która pozwala odnaleźć ciekawe miejsca według regionu lub słów kluczowych. Użytkownik może skorzystać także z zaawansowanej opcji wyszukiwania według szczegółowych kategorii. Dzięki temu znajduje listę propozycji z wyczerpującym opisem atrakcji, obowiązującymi cenami, danymi kontaktowymi, a nawet mapą dojazdu. Charakterystykę uzupełniają materiały zdjęciowe i filmowe. To narzędzie pomaga szybko i skutecznie dopasować miejsce do potrzeb Klienta. Aby dodatkowo ułatwić użytkownikom poruszanie się w serwisie, do każdej oferty załączono atrakcje powiązane, które umożliwiają jeszcze skuteczniejsze zaplanowanie czasu wolnego.

Na portalu dodano także możliwość założenia własnego konta, dzięki któremu użytkownik otrzymuje dostęp do dodatkowych promocji i rabatów. CzasAtrakcji.pl wyposażyliśmy w narzędzie tłumaczenie strony w oparciu o technologie Google, aby mogli z niej swobodnie korzystać również zagraniczni goście. W projekcie wdrożyliśmy również intuicyjny system CMS, który pozwala w prosty i wygodny sposób dodawać nowe atrakcje oraz aktualizować informacje.

Start nowego serwisu wesprzemy kampanią AdWords.