Klient: Augeo Ventures

Klient: AUGEO VENTURES

Augeo Ventures Sp. z o.o. jest profesjonalną firmą Bankowości Inwestycyjnej i Doradztwa Strategicznego. Należy do stowarzyszenia IMCN skupiającego niezależne i wyspecjalizowane firmy konsultingowe, zapewniając tym samym najwyższą jakość usług dla Klientów.

Koncepcja:

Celem realizowanego projektu było odświeżenie wizerunku marki. Wraz z rozwojem firmy należało uporządkować informacje zawarte na stronie, a treści uczynić bardziej czytelnymi i jasnymi.

Stara strona
Strona internetowa

Nowa strona
Strona internetowa

Realizacja:

Projekt został zrealizowany zgodnie z prezentowanym niżej schematem:

proces
Kluczem do sukcesu okazała się poprawa jakości i komfortu nawigacji na stronie. Projekt interfejsu został przygotowany na bazie dotychczasowych doświadczeń i we współpracy z pracownikami firmy Augeo. Przy projektowaniu strony internetowej brane pod uwagę były zasady usability.

Nowa strona jest bardziej przejrzysta, a dodane kreacje graficzne przykuwają uwagę użytkowników. Kolorowe slajdery zostały przygotowane zarówno dla wersji polskiej, jak i angielskiej, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność strony. Na każdej podstronie umieszczony został kontakt do eksperta z danego działu, a także podpowiedzi, co jeszcze może zainteresować użytkowników.

Tworząc projekt zadbaliśmy również o jak najlepsze pozycjonowanie strony. Dla każdej podstrony dodaliśmy inne metatagi.

Strona została uruchomiona pod adresem: www.augeo.pl

Rezultaty:

  • 25% więcej użytkowników na nowej stronie internetowej
  • 4,7% mniejszy współczynnik odrzuceń strony
  • Dwukrotnie wydłużony czas trwania odwiedzin
  • Użytkownicy przeglądają 5% mniej podstron, gdyż łatwiej znajdują pożądane treści