Nowy serwis dla YOKI STAR

Rozpoczęliśmy współpracę z firmą YOKI STAR, czołowym międzynarodowym producentem sprzętu do lakierowania oraz konserwacji samochodów.

Do naszych zadań należało opracowanie kreacji graficznej oraz wdrożenie serwisu internetowego. Głównym wyzwaniem było przedstawienie w sposób czytelny zarówno działalności firmy, jak i szczegółowa prezentacja produktów. W tym celu zaproponowaliśmy rozbudowane menu, podzielone na trzy działy. Dzięki przejrzystemu zagospodarowaniu przestrzeni, strona nie przytłacza użytkownika, a sprawnie kieruje go na wybraną sekcję. W konsekwencji, mimo obszernej ilości informacji na stronie, ułatwia sprawne poruszanie się po niej i wygodne przeglądanie zawartości.

Kładąc nacisk na prezentację najważniejszych informacji, postawiliśmy na minimalistyczną grafikę utrzymaną w barwach firmowych. Strona została także wyposażona w wyszukiwarkę, które ułatwi odnalezienie informacji czy konkretnego produktu w serwisie. Dodatkowo umieszczono formularz zapisu do newslettera, którego celem jest rozbudowa bazy mailowej.

Uwzględniając międzynarodowy charakter firmy, wprowadziliśmy aż 5 wersji językowej serwisu, umieszczonych na poszczególnych domenach krajowych. Polską wersję serwisu można znaleźć na www.yoki.pl