Odświeżenie strony Muzeum Chleba

Zakończyliśmy prace nad odświeżaniem strony www.muzeum-chleba.pl. To wizytówka pierwszego Muzeum Chleba w Polsce, które mieści się w Radzionkowie.

Zadbaliśmy, aby nowa odsłona identyfikowała miejsce z charakterem działalności. Elementem wyróżniającym stronę jest staranna szata graficzna, która nawiązuje do tradycji pieczenia chleba.

Strona stanowi kompendium wiedzy na temat wyrabiania chleba, która przekazuje niezwykłą historię i tradycję tego wypieku. Obszerny zasób informacji osadziliśmy w przejrzystym menu, które ułatwia nawigację. Dodatkowo wyposażyliśmy stronę w wyszukiwarkę, aby użytkownicy mogli szybko wydobyć potrzebne wiadomości. Atrakcyjnym dodatkiem do strony jest możliwość odbycia wirtualnej wycieczki po obiekcie, które realistycznie odtwarza wnętrze miejsca. Dzięki temu internauci mogą przekonać się o różnorodności oferowanych atrakcji.

Wszystkie działania mają zachęcić internautów do odwiedzin Muzeum. W tym celu udostępniono także kalendarz rezerwacji, który umożliwi sprawdzenie wolnych terminów i godzin, co ułatwi zaplanowanie wycieczki. Uwzględniając fakt, że wśród odwiedzających Muzeum zdarzają się turyści zagraniczni, strona jest dostępna w czterech wersjach językowych.

muzeum

muzeum 2

muzeum 3