Spotkanie Google Dla Agencji

27 lutego w Warszawie, odbyło się Spotkanie Google Dla Agencji, na którym nie mogło zabraknąć i nas.  To pierwsze takie szkolenie organizowane przez Google, którego tematyka nie dotyczyła reklam Adwords. Tym razem prelekcje obejmowały zakres marketingu, zarządzania oraz rozwoju osobistego.

Do współpracy zaproszono ekspertów w swoich dziedzinach. Wśród nich znaleźli się uznani w branży blogerzy i przedsiębiorcy: Paweł Tkaczyk (www.pl.paweltkaczyk.com), Natalia Hatalska (www.hatalska.com), Robert Korzeniowski, Andrzej Blikle oraz Patrick M. Wolff (CEO agencji SEM z Niemiec).

Prezentacje dostarczyły nam wiele inspirujących case`ów i niestandardowych akcji promocyjnych oraz kilka ciekawych wskazówek, które pomagają osiągnąć pozycję lidera w branży. Najważniejszym wnioskiem spotkania jest potrzeba wyróżnienia się wśród konkurencji, która będzie nam towarzyszyła przy każdej realizacji. Bogatsi o nowe doświadczenia i zmotywowani do działania z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję Spotkań Google Dla Agencji.

1