Nowy serwis dla Ośrodka Wczasowego Wrzos

Na zlecenie Ośrodka Wczasowego Wrzos, rozbudowanego kompleksu wypoczynkowego w Sianożętach, wykonaliśmy stronę internetową. Jej zadaniem jest zachęcenie użytkowników do zaplanowania wakacji właśnie w tym miejscu. Efekty pracy można obejrzeć na www.osrodekwrzos.pl.

Głównym wyróżnikiem ośrodka jest bogata ilość miejsc noclegowych i dostępnych rozrywek. Wykorzystując ten fakt, skupiliśmy się na wyeksponowanie wszystkich atrakcji, które goście mogą znaleźć w ośrodku oraz uproszczenie procesu planowania pobytu. Wszystkie atrakcje prezentowane są niemal na każdej podstronie, zapewniając swobodny dostęp do ich opisu. Strona została wzbogacona o materiał filmowy oraz obszerną galerię zdjęć, które uwiarygodniają miejsce w oczach Klientów.

Zadbano również o stronę wizualną. Grafika utrzymana jest stylistyce wakacyjnej w odcieniach letnich, aby budzić pozytywne skojarzenia z firmą i wywołać potrzebę odprężenia.

Dla wygody Klientów w serwisie umieszczono system rezerwacji. Umożliwia on sprawdzenie wolnych terminów i kwater oraz samodzielną rezerwację wybranego miejsca noclegowego bez konieczności kontaktu telefonicznego lub mailowego. System jest użyteczny i przejrzysty w obsłudze.

Na stronie głównej serwisu zaplanowano także miejsce na cykliczne akcje promocyjne dla Klientów, które administrator strony może swobodnie edytować w dowolnym momencie. Zadbaliśmy, aby w stopce obecnej na każdej podstronie, znajdował się numer telefonu umożliwiający łatwy kontakt z ośrodkiem oraz formularz newslettera, który pozwala na stały kontakt z zainteresowanym Klientem.

Strona dostępna jest w trzech wersjach językowych: polskim, angielskim i niemieckim, aby zapewnić swobodny dostęp do informacji również dla zagranicznych wczasowiczów.