Studiotg na Poznań Startup Weekend

Miniony weekend spędziliśmy bardzo twórczo, pracowicie i z sukcesem! 7-9 października wzięliśmy udział w Poznań Startup Weekend.

To polska edycja imprezy, która na całym świecie gromadzi innowacyjne pomysł oraz specjalistów od zakładania i finansowania biznesów.

Do Poznania przybyliśmy z 8-osobowym zespołem i zarysem własnego startupa. Podczas trzydniowego spotkania wzięliśmy udział w wielu dyskusjach i wystąpieniach, które dostarczyły nam kolejnych pomysłów na dopracowanie naszego projektu. Podczas wielogodzinnych burz mózgu i intensywnej pracy powstała koncepcja nowego produktu – kreatora Landingów. Efekty naszego pomysłu można obejrzeć w prezentacji.

Ostatni dzień spotkania należał do przedstawicieli startupów, którzy w ciągu kilku minut prezentowali swoje pomysły przed jury złożonego z przedstawicieli branży. Nasze wystąpienie można obejrzeć w relacji wideo. Pomysł z Landingami został doceniony i wyjechaliśmy z nagrodą specjalną, którą był darmowy hosting www.e24cloud.com. Zadowoleni z wyników pracowitego weekendu nie zwalniamy, a rozpoczynamy prace nad wykorzystaniem potencjału Landingu. Szczegóły już wkrótce.